Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért negativ a baktériumtenyé...

Miért negativ a baktériumtenyésztés eredeménye ha továbbra is fáj a hüvelyem és viszketek?

Figyelt kérdés
máj. 18. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem baktérium okozza a problémát.
máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, bacin kívül letezik a gombás fertőzés is.
máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor mi okozza?
máj. 18. 12:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Gomba nem lehet mert azt hiszem az nem tud felszállni a kismedencére.
máj. 18. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet olyan baktérium okozza, amit bem vizsgáltak.

Pl nekem gennyes a mandulám és vettek torokváladék mintát vagy 3 bacit néztek meg gombát, egy sem tenyészett ki. Valószínűleg másfajta baktérium fertőzött meg.

Vagy ki lett már írtva csak a tünetek vannak még meg. De am az emberi szervezetben bárhol tud a gomba is fertőzni.

Gondolom Te vagy az a 28 éves nő, aki monden map kérdezi méhnyakrákja van-e? Szerintem durván túlpörögsz ezen. És sajnos itt nincsenek dokik, akik így feltudnának neked állítani egy diagnózist.

máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok. :D P1 volt márciusban a citologia,de akkor most itt külföldön miért nem tudják hogy mi a bajom? És miért akarnak rákszűrésre küldeni?
máj. 18. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ott más a protokoll...nem tudom.

Nem gondolnám, hogy méhnyakrák lenne. Annak nem ilyen a tünete. Ne aggódj rajta. Kaptál egyébkdnt gyógyszert?

Nem tudom mi az a P1?

Mi van még az ambuláns lapra írva?

máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írok üzit.
máj. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!