Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valakinek úgy hólyaghuru...

Lehet valakinek úgy hólyaghurutja hogy nem gennyes a vizelete?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, mert napok óta fáj ha pisilek, meg fáj a vesém is. Kedden voltam nőgyógyásznál ő mondta h menjek el háziorvoshoz, mert ez hólyaghurut ő meg nem tudta hogy most mi legyen először azt mondta h nőgyógyászati probléma, de aztán végül felírt antibiotikumot ....
2010. okt. 28. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet---de ekkora ökör orvost tán le kéne váltani
2010. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hurut eggyüttjár gennyel a vízeletben. Nem nőgyógyászeti probléma hanem urológiai. Mit írt fel, van specifikus antibiotikum. A Nolicin pld. A háziorvos meg tudja nézni a gennyet.
2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hajlamos vagyok a felfázásra, antibiotikumot írt fel ciprofloxacin.

Első miért mondod hogy nem jó az orvosom?

Nyáron ugyanez volt a problémám csak akkor gennyes is volt a vizeletem. A tünetek teljesen ugyanazok, mint akkor ezt leszámítva. Ittam kamilla teát, mielőtt elmentem orvoshoz, akkor már éreztem valami javulást. Attól elmúlhatott a genny?

2010. okt. 28. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, ha a dokidnak egyrészt annyi esze nem volt , hogy ez nem nőgyógyászati probléma, akkor nem érdemli meg a diplomáját, pláne, hogy nem küldött laborba vizelettenyésztésre


a hólyaghurut meg nem jár feltétlen gennyesedéssel, legalábbis láthatóval nem mindig, nyilván a vizeletből valamennyi kimutatható

2010. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így van,nem mindig jár genyel.

Amúgy meg,első hogy reggeli első vizelettenyésztés,vese UH,hugycsőből vett kenet tenyésztés!Ha ezek negatívak,mi a fa....nak ad antibiotikumot ha nincs virusos fertőzés amit ki kell irtani?Pff....Mindegy fojatatom,ha negativ minden,akkor jön a hólyagtükrözés,de az a legvégső ha fojamatosan fennálnak a panaszok,és minden negatív.

2010. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző, a hólyaghurut bakteriális fertőzés...és a vírusokra nem hat az antibiotikum ;)
2010. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
holnap megyek laborba, küldött további vizsgálatokra....
2010. okt. 28. 21:00
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2010. okt. 28. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Elöző.Tök mindegy...amíg nem tenyészett ki semmi felesleges az antibiotikum.Mert ha a tenyésztés pozitiv lesz majd,attol függ,hogy milyen antibiotikum kell.Nem mindíg bakteriális eredetü egy hólyaghurut..
2010. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!