Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek én születnek...

Szerintetek én születnek természetes úton attól, hogy nagyon sokszor van 100-120 közötti pulzusom?

Figyelt kérdés

Tehát sokszor felmegy magasra de hiába voltam vizsgálatokom semmit nem találtak. Minden rendben. Van pajzsmirigy alulműködésem ami kezelve van évek óra tehát az értékem jó.

Néha érzem azért hogy gyorsan ver a szívem.

Szerintetek szülhetnek természetes úton?

(Nem vagyok terhes még nem tervezzük a babát csak most szült egy ismerősöm és felvetődött bennem)


máj. 9. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

"Néha érzem azért hogy gyorsan ver a szívem."


Ilyenkor méred, vagy csak úgy érzed?

máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mikor érzed, 20 emeletnyi lépcső után, vagy szimplán attól, hogy lehajolsz valamiért? Túlsúlyos vagy? Cukorbetegség? Inzulinrezisztencia? Bármilyen légúti betegség (pl. asztma)? Csak mert ilyen pulzusra olykor már a jogosítvány alkalmasságit is megfontolják, írod, hogy voltál vizsgálatokon, de nem írtad, milyeneken...
máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szimplán is érzem nem terhelés hatására
máj. 9. 22:13
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsolyos. 49 kg vagyok és 166 cm és 24 éves. Se IR, se cukor se légúti.

EKG, 24 órás EKG, szív ultrahang.

Nem mondom hogy állandóan annyi de az átlagom 100.

máj. 9. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, tehát minden vizsgálat csak a szívedről szólt. Mondjuk nem hiszem el, hogy legalább egyszer nem vettek vért...
máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tawara sar block miatt volt 100 körüli, kaptam rá gyógyszert, most 70.
máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

#6

Ad1. Tawara-SZÁR blokk, nem "sar"...

Ad2. Az egy EKG-ről egyértelműen látszódna.

máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Volt sok vérvételem.

De nem kóros.

máj. 9. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A súlyod viszont kevés ekkora magassághoz. Legalább 53-54-nek kellene lenni, nem 49-nek.
máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!