A Betadine túl lehet adagolni?
Figyelt kérdés
Köldökbe kell csepegtetnem, azt mondtàk napi 4x egy cseppet. Azután nem szoktam lemosni. De mèg mindig van benne fehér váladék ha véletlen fél napig nem csepegtetem. Már több mint egy hete csepegtetek napi 4x1 csepp Betadine-t. Nem lesz ez túl sok ha folytatom még vagy 3-4 napig?2024. ápr. 26. 11:24
11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap elég váladékos volt és mama tanácsára kimostam 3x erős kamillateával és utána Betadine csepegtettem bele. Ma sikerült Bactrobant szereznem, de mára meg elmúlt a váladék jelenléte, reggel semmi sem volt benne de kamilláztam továbbra is ma is. Szerintetek kenjem az antibios kenőcsöt vagy jól gondolom hogy így már felesleges ?
2024. ápr. 28. 17:01
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!