Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen ételektől nőhet a mell?

Milyen ételektől nőhet a mell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a tesztoszteron, ne zavarjon, ugyanúgy jelen van a nők testében is. a mellékvesében, és a petehészekben termelődik, herék híján. Természetesen a nők tesztoszteronszintje alacsonyabb a férfiakénál. De a magasabb szérum tesztoszteronszinttel rendelkező nők nagyobb mellbőséggel és szélesebb csípővel rendelkeznek.
2010. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

nincs rá étel!

Szép lenne minden testrészre lenne egy étel amitől nő,és amitől kisebb lesz.Túl egyszerü lenne!

Várj még hátha nő,ha nem ez van!

Nem lehet mindenkinek olyan amilyet szeretne,és még ha nagy is lenne nem biztos hogy az alakja,formája tetszene,ha meg túl nagy csak a gond van vele....Majd ha akarod és lesz lóvéd megcsináltatod amilyenre te szeretnéd már ha szeretnéd,és nem tudod elfogadni ami van!

Ez a csúf igazság!!!!!!!!

2010. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok semmit,akkor ne írjatok semmit!

Kedves kérdező a hízástól nőhet amiben sok a kalória egyél sok kenyeret és krumplit és azt hallottam,hogy a törtkrumplitól nőhet.Olvastam remélem segítettem.

2010. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"De a magasabb szérum tesztoszteronszinttel rendelkező nők nagyobb mellbőséggel és szélesebb csípővel rendelkeznek."


Tudom, hogy van a nőkben is, de kevesebb, mint a férfiakban.

És mint mondtam, a magas tesztoszteronszint FÉRFIAS alkatot eredményez.

Ha egy nőnek magas a tesztoszteron szintje, akkor:

- pattanásos, zsíros a bőre

- erős szőrzete van


Nekem elhiheted, mert sajnos személyes tapasztalat. Érdekes módon nőies csípőm nem nagyon van, a mellméretem meg 70/A.


De tessék, itt egy idézet is:

"Az átlagtól alacsonyabb tesztoszteron szint kedvezőtlen hatással van a párkapcsolatra, a szexuális és társasági életre, csökkenti az izomtömeget, ami gyenge izomzathoz vezet, növeli a mell méretét, csökkenti az arc és test szőrzetét, egyszóval a test nőiesedni kezd."


"A testarányok tekintetében a világ minden férfije a magas ösztrogén szintre utaló " keskeny derék - széles csípő" formatervezést kedveli;"


Honnan vetted egyáltalán ezt a tesztoszteronos dolgot?..

2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jó sok zsíroskenyér.
2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kedves kérdező!

nekem kiskoromban mindig azt mondták, hogy egyek sok zsíros dolgot, és kenyeret meg krumplit. egyik barátnőm utálta ezeket.

amint elkezedtem enni, 1 év alatt óriási különbség lett köztünk. nem híztam el, úgyhogy nem kell félni:)

2011. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo, ez erdekes csak mert nekem pont ezzel van problemam.

Kiskoromtol kezdve a mai napig fanatikusan eszem a zsiros eteleket, a burgonyat es a kenyeret, nagy mennyisegben.

Vekony vagyok,de a mellem kicsi...

2016. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!