Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzásgátló! Szedett...

Jangee fogamzásgátló! Szedett valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap irta fel a dokim, mondván ez nem hizlal, s a cicik is nőnek tőle:)

Vélemény?

Vagy valami mellékhatás?

Azt mondta a dokim, hogy mivel 7 hete szültem vagy várok mig megjön s akkor kezdem el szedni vagy kiváltom s elkezdem csak úgy szedni, s ha letelt a 21 nap akkor fog megjönni... Mert nem szoptatok.Télleg van ilyen? Nem lesz valami bajom, pl pár napon belül megjönne én meg elkezdem szedni?


2010. okt. 20. 11:27
 1/3 A kérdező kommentje:
S mikortól nyújt védettséget?
2010. okt. 20. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szedem a Jangee-t.Azt nekem is mondta a doki h nem lehet hízni tőle,és azt is hogy 7 nap után véd,és hogy szépen kitisztítja az arcot.Hogy a mell nőhet e?hát nem tudom ,mióta szedem nekem fájnak,de nem érzem hogy nőtt volna...Mellékhatás...én este szedem,és az első 2 nap fájt a fejem este,de ez nem biztos hogy a gyógyszertől van.Én a mensim 3. napján kezdtem el szedni!
2010. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2010. okt. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!