Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időskori hajhullás ellen mit...

Időskori hajhullás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mamám 74 éves és elkezdett ritkulni a haja, rendesen hullik neki. Főleg a feje tetején van egy nagyobb kopasz folt, ami egyre jobban kezd láthatóvá válni.


Arra gondoltam, vennék neki valamit, ami hatékony lehet számára.


Én anno Dr. Immunt használtam, de neki mivel hogy az ösztrogén csökkenés miatt lehet, gondolom nem válna be.

Rengeteg oldal van, sok - sok termékkel. Amíg nem tudom egy bizonyos hajápolóról vagy tablettáról, hogy bevált-e bárkinél is, addig nem fogom megvenni.


Mit javasoltok? (Volt már orvosnál, ajánlott neki sörélesztőt, de nem volt hatékony.)


2023. okt. 20. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos paroka. Teljesen felesleges a szervezetet vegyszerekkel bombazni abban a korban. Egy normalis paroka (nem egy vicces vagy olcso kinai muszar) mindent megfold, csak el kell fogadni.
2023. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz.
2023. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plantur 39 sampon talán? paroka. genetika és öröklödés sajnos
2023. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy genetika. Csak reménykedem, hogy valamivel lehet javítani a helyzeten.
2023. okt. 20. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!