Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a fejbőröm hámlik is...

Viszket a fejbőröm hámlik is ha vakarom, már múltkor annyira ki vakartam hogy vérzett is meg varas is lett, elmentem a orvoshoz írt ki kenőcsöt segített jobb lett de amint elfogyott újból előjött. Fogamzásgátlótól lehet?

Figyelt kérdés
A fejbőrömön egyre több helyen először csak hátul de már elől is. Mielőtt nem szedtem nem volt vele gondom, és alul is sokszor elő jön nekem valami viszketés és előtte ilyen gondom nem volt.. Lehet a fogamzásgátlótól vagy csak véletlen egybeesés?

2023. szept. 4. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek utànna kellene jàrnod! Egy jò Bôrgyògyàsz segithet rajtad! Budapesten van egy nagyon jò, ha kell akkor megirom neked szivessen a cimét és a telefonszàmàt.
2023. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a fogamzasgatlotol.

Szárítja a bőrt nagyon menj vissza a dokihoz es kerj valami masf

2023. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!