Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak számít "csak...

Normálisnak számít "csak azért" nőgyógyászhoz menni, ha menstruáció előtt/alatt vizesedek?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy olyan színten vizesedek, mintha híztam volna vagy 5 kgt..még meg is említik más nők hogy meghíztam. Alapból vékony vagyok, 49 50kg, de ilyenkor rá sem merek állni a mérlegre.. Van aki hasonló helyzetben van, és segített neki, valamilyen "csodaszer"? Tea, bogyó stb..

2023. aug. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem terhes vagy .
2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor minden hónapban terhes lennék évek óta?
2023. aug. 3. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát, nem tudom lehet-e vele valamit kezdeni, de nekem is ez van. A mensi előtti napokban reggelre olyan vizesek még a szemhéjaim is, hogy alig látok valamit. A lábszáramon megmarad az ujjam nyoma ha megnyomom...

Szerintem ez alkati kérdés, van aki jobban vizesesik, van aki kevésbé.

2023. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elmehetsz, de mit fog tudni csinálni? Ad vízhajtót, vagy olyan fogamzásgátlót, aminek van egy kis vízhajtó hatása. Ha ebben benne vagy, akkor menj el. Ha nem, akkor felesleges.
2023. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel haziorvoshoz is mehetsz.
2023. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj hormonok is okozhatják.
2023. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!