Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a baj a menstruációmmal?

Mi a baj a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van, februárban hagytam abba a szoptatást.Amióta újra menstruálok, teljesen megváltozott a régihez képest. az első két napon ömlik belőlem a vér, aztán pár napig tűrhető, kevesebb. Utána napokig semmi, majd újra barnás, alvadt vér jön belőlem, hol kevesebb, hol több, és ez eltart majdnem két hétig is. Utána meg megint pár napig semmi, és vége is a hónapnak, kezdődik előről az egész. Mitől lehet , hogy szinte egész hónapban "vérzek"?
2010. okt. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormonproblémák. De miért nem az orvosod kérdezed?
2010. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvosomnak is panaszkodtam már, de ő nem találta kórosnak, azt mondta, a vérzés mindenkinél egyénenként változik. Mivel minden negatív volt a vizsgálaton, nem írt fel semmit. Igaz, ez a barnás elhúzódó vérzés akkor még nem volt. Most megint elmegyek hozzá, csak azért tettem fel a kérdést, hátha másnak is van/volt ilyen, és neki esetleg mást mondtak.
2010. okt. 14. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!