Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nőnek van ilyen a...

Minden nőnek van ilyen a menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Néha ilyen feketés vagy erős vörös színű nyálkás valamik amik nyúlnak?Ez lenne a méhnyálkahártya?Vagy mi ez?
2010. okt. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
alvadt vér
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

A méh nyálkahártya. Ez jó, mert azt mutatja, hogy vastag a méh nyálkahártya, ez fontos ha majd babát szeretnél.

A menstruációs vér nem alvad meg.

2010. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen nekem is szokott lenni.
2010. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolso elöttinek irom:mért jo,ha vastag?mi is szeretnénk babát,és félek,h nem fog össze jönni,mert márciusba volt egy mola terheségem amit csak a 4.honapba vettek észre.de már akkor voltak miomáim is.nekem is szok jönni ilyen nyálkahártya,ha válaszolsz,akkor köszönöm szépen
2010. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom azért mert nagyobb az esélye, hogy megtapad a magzat. Akinek alig van vérzése az állítólag nem jó.
2010. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem vagyok orvos, csak hallottam, illetve nemrég született babám.
2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
milyen jo neked,ha nem akkor rendes terheségem lett volna már nekem is megszületett volna.gratulálok:)
2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!