Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt a menstruációmmal?...

Mi történt a menstruációmmal? Hüvelygombám volt.

Figyelt kérdés

25/L vagyok és 12 éves korom óta menstruálok. Nagyon szépen, normálisan működik minden vele, szerencsére.

Sajnos hajlamos vagyok a hüvelygombára, gyógyszertől, mosószertől, mindetől képes vagyok elkapni. Vagy két hete is jelentkeztek a tünetek, a gyógyszertárban kértem hüvelykúpot. Épp Franciaországban élek, szóval Canesten-t nem, csak más fajtát, egy bizonyos Econazole-t kaptam, ami kúp, egyesével árulják. Kettőt használtam el, és emellett egy kenőcsöt alkalmaztam külsőleg, a második kúp után tünetmentes lettem. Boldog voltam, hogy jaj de jó, éltem tovább a napjaimat, mikoris meg kellett volna jönnie.

Jöttek a tünetek, lett rajtam egy-két pattanás, plusz feszült a mellem, stb. Vasárnap este "megjött", de úgy, hogy csak pisiléskor látszott a wc-papíron, hogy vérzek, inkább nyálka távozott belőlem, mint vér, a betétem tiszta maradt. Gondoltam, majd beindul, de mostanra (kedd este) úgy látom, elmúlt, már semmi nyom (se nyálkásodás, se vérzés).

Életemben egy vérzésem volt eddig csak, ami ilyen kevés vérrel járt, de az is több volt ennél.

Egyébként semmiféle panaszom nincs, a menszeszem is időben jött.


Nem értem az egészet. Ilyenkor előfordulhat ilyen vérzés, vagy ez most mi volt? Még rákapcsolhat? Valakinek volt már ilyen?


Ja, és terhesség kizárva.


Köszi a válaszokat.


2010. okt. 12. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a panaszmentesség kialakulása és a vérzés megjövetele közt 3 nap telt el.
2010. okt. 12. 21:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy 1 hétig egy nagyon kicsit volt meg, aztán rá két hétre megindult rendesen. De a kettő között feszült a mellem és a hasam is néha fájt.

23/L

2010. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!