Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ferde mellek. Meddig? :S

Ferde mellek. Meddig? :S

Figyelt kérdés

14/L vagok, nem rendszeres menstruációval...

Eg ideje borzasztóan elkezdtek zavarni a melleim, ugyanis a bal, nagyobb, mint a jobb.(Nem nagyon, de látható...)

Egyrészt azért is zavar, mert szinte nekem van a suliban a legnagyobb mellem....

De a kérdésem igazából az lenne, hogy ugye ki fog egyenlődni?És hogy melyik fog melyikhe alkalmazkodni, a kisebb a nagyobbhoz, vagy a nagyobb a kisebbhez?


2010. okt. 11. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog. Mindenkinek nagyobb egyik melle a másiknál, vagyis a másik az egyiknél. Az ember testrészei asszimnetrikusak. Még az arca is. Ha hiszed, ha nem.
2010. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hűű, nekem is pont a bal nagyobb

melltartón keresztül is látszik?

2010. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló:

ez bizon tényleg igaz, ugyanis az arcom egyik fele ferdébb, mint a másik...de ezt már sok emebrnél észrevettem, az nem lepett meg, mint a melleim...:S


2.:

háát, egy picikét....talán akkor nem látsik, ha nagyobb méretet veszek fel.de ha épp ideál a méret, akkor igen, lehet látni...:S

de nem is az, hogy melltartóan, hanem fürdőruhában!amíg a jobban szépen "elférnek" a balban ugy látszik, hogy nyomja...

2010. okt. 11. 19:25
 4/5 anonim válasza:

Azért ne add fel a reményt...nem lesznek éppen egyfomák, de ez kamaszkorban még simán változhat...

az egsik barátnőmnek is volt ilyen problémája ésmár nem is látható a különbség

2010. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden lánynak van egy kis eltérés a mellei között. Senkié sem egyforma. Ne aggódj, semmi baj!!!
2010. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!