Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponon a fólia nem maradhat...

Tamponon a fólia nem maradhat rajta?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de ritka esetben előfordul, hogy betét helyett tampont használok. Mindig leszedem a fóliát, de mindig félek, nehogy véletlenül egy kicsi mégis rajta maradjon, meg is szoktam húzgálni is, nehogy elszakadjon.
2023. jún. 1. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én egyszer az orráról elfelejtettem lehúzni... Semmi bajom nem lett szerencsére. Pedig az nem feltétlenül tiszta.


Az nem igazán lehetséges, hogy egy pici fólia az oldalán maradjon.

2023. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OB tampont használok, amit a tetején el kell tekerni, és úgy kitolni a tampont. Átnéztem, de ma kitolás közben ahogy kibontottam, elszakadt a fólia, átnéztem többször is, nem láttam rajta semmit, de bepánikoltam.
2023. jún. 1. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen a közepéről kellett egy csíkot legúzni, aztán a végét és végül az orrát. Így felejtettem rajta. Fölöslegesen aggódsz, ha mégis rajta ragad egy pici darab, semmi bajod nem lesz.
2023. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orrán maradhat, néha én is utolsó pillanatban veszem észre, de nyugi, semmi bajod nem lesz, ha egy mikronyi rajta marad véletlen.
2023. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De hogy vagytok ennyire figyelmetlenek, hogy rajta marad a fólia darabja? Ezt a kérdést amúgy nem is értem, hogy merült fel... Nem szoktátok leellenőrizni amikor felteszitek? Vagy nem fogjátok meg a tampont/nem érzitek hogy rajta maradt?

2 másodperc alatt csak meg tudjátok a szemetekkel vizsgálni, hogy tiszta-e a tampon, mehet-e fel, vagy maradt rajta valami, nem?

2023. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!