Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ilyen szaga a...

Miért van ilyen szaga a hüvelyemnek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem régóta élek szexuális életet, és eddig csak 1 fiúval voltam együtt.

Úgy egy hónapja észrevettem hogy mintha halszagú lenne ott lent, ahogy hazaértem utána is jártam hogy mitől lehet ez, de legközelebbi alkalomkor már nem volt. Ezekután nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Tegnap szexeltünk, és mint mindig óvszerrel védekeztünk. Mára viszont észrevettem hogy mintha kicsit olyan szagom lenne ott mint a barátomnak volt. Kicsit bepánikoltam! Mi lehet ez? Elkaptam volna? De hogyan? Mi ilyenkor a teendő? Köszi előre is a válszokat.

L/17


2010. okt. 11. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szex után tanácsos megmosni magad. Akkor ezek a dolgok elkerülhetőek lesznek.
2010. okt. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A halszag fertőzést jelez. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, kapsz rá gyógyszert. Ne felejts el kérni valamit a párodnak is, őt is kezeljétek. Nincs okod szégyenkezni, ilyen még sokszor lesz az életedben, a dokihoz minden második nő valamilyen fertőzés miatt megy.
2010. okt. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!