Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció 4. napján lehet...

A menstruáció 4. napján lehet úszni? Én betétet használok és nem nem használtam még tampont? Mehetek úszni, vagy még nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Betéttel hogy akarsz úszni? :DD

A betét eleve elázik. >.<"

Tamponnal ússz vagy ne ússz!

2010. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel be tampont, akkor ne ússz.
2010. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baromi okos és igényes lehetsz, ha betéttel akarsz vízbe menni...
2010. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem akarsz tampont használni, akkor sajnos nem úszhatsz. Higéniai okokból sem, de ha logikusan gondolkozol, hogyan is rakhatnád a betétet a fürdőruhára, az eleve látszik, nameg ha vérzel, mivel a betét elázik a vér a vízbe folyna...betét nélkül meg ugyanez...a vér a vízben köt ki. Várd meg, míg lejár a menstruációd, vagy próbáld ki a tampont, van O.B. mini comfort, kicsi és kényelmes, nem kellemetlen a felhelyezése, viszont ügyelj arra, hogy rendesen helyezd fel, hogy ne csúszhasson ki, és cseréld megfelelő időközönként!
2010. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi,persze nem gondoltam h betéttel úszni az hülyeség.csak kíváncsi voltam a véleményekre.Még1x kössz. akk inkább nem úszok mivel a tampont nem merem feltenni.

:P

2010. okt. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!