Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen menstruálni?

Milyen menstruálni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szívesen kihagynám az életemből, ha tehetném, különösen a megelőző napokat...
2010. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Van akinek erős görcsei vannak, fáj az egész hasa, a dereka, "ömlik" belőle a vér. Van aki alig érzi, semmi fájdalma, kevés a vérzése...


Fel lehet fogni úgy, hogy nagyon szar, mert betétet/tampont kell venni (ami elég drága), ráadásul figyelni kell, nehogy átázzon minden, esetleg fáj is, olyankor ingerlékenyebb az ember...


De fel lehet fogni úgy is, hogy ez azt jelzi, hogy egy nő normálisan működik, termékeny.

Én pl. inkább a második felfogással értek egyet.

2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Első: cseréljünk. Nekem csak félévente egyszer van, de elég sok mindent megadnék, hogy normális legyek. Te nem szeretnél majd babát?
2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
gyűlölöm. én nagyon nem úgy élem meg, hogy jajj de jó normálisan működök. igazán örülnék, ha minden hónapban 3 nap kötelező szenvedés nélkül is jól működnék. beintenék a természetnek...
2010. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Én minden hónapban várom,hogy megjöjjön.Valahogy amikor megjön megnyugszok.Számomra ez egy jelzés,hogy minden rendben működik.Nem azért várom,hogy megjöjjön,mert felelőtlenül szexelek vagy akármi,erről szó sincs.Szűz vagyok és még nem vol barátom,tehát a terhesség veszélye egyenlőre nem áll fent,de bármilyen más probléma okozhat menstruáció késést,kimaradást,így örülök amikor megjön.


Persze utána,amikor hirtelen rosszul leszek,elkezdek görcsölni,fáj a fejem,néha még szédülök már nem örülök neki.

Összességében szerencsésnek mondom magam,mert nem erős a vérzésem és általában 1 vagy 2 nospa + egy fájdalomcsillapító segít a rosszulléten is.Persze néha előfordul az is,hogy menni alig bírok olyan rosszul vagyok,de ilyenkor próbálok egy nagyot pihenni.

15/L

2010. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked még nem jött meg?
2010. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ha megkérdezi valószínű h nincs meg neki -.-
2010. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hpeti74 válasza:

salala salala!


Szerintem sürgősen keress fel egy nőgyógyászt!

2010. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? majd megtudod.
2010. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az senkinek nem jut az eszébe, hogy a kérdező esetleg hímnemű? Sebaj, majd megtudod,hogy milyen :D Ha másképp nem, majd úgy, mint Cartman
2010. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!