Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeletmintat kell vigyek, be...

Larakutya kérdése:

Vizeletmintat kell vigyek, be fog zavarni az eredmenybe, ha egy olyan kis uvegbe rakom bele, amiben tobb evig allt valami mas?

Figyelt kérdés
Megprobaltam kiobliteni de tul kicsi a nyilasa ugy hogy bele is tudjak rendesen nyulni… szoval mosogatoszert raktam bele es tobbszor atraztam es utana vizzel is. Ez nem eleg? Elotte benne valami grapefruit mag cseppek voltak benne

2023. máj. 2. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Patikaban kb 150 ft a vizeletgyujto pohar... Ha nem tudod kimosni normalisan az üveget, az a mintát szennyezi.
2023. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nálunk el sem fogadják már csak patikai vizelet gyűjtőbe.
2023. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hetvenes evekben, mikor lofaszt se lehetett kapni, mi foztuk az uveget forrovizben.

Ne bohockodj, tiszta uveg kell.

2023. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Befőttes üveged sincs? Azt legalább normálisan ki tudod mosni.
2023. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De a patikában ehhez lehet venni vizelet gyűjtő tartályt, azzal érdemes laborba menni, különben minden szennyeződés csak a minta rovására fog menni. Hová kell vinni? Miért nem a laborban adod le helyben?
2023. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jo es ha elotte egy sima poharba es utana ontom at neki a gyogyyzertari vizeletmintas poharba, az is belezavar?
2023. máj. 3. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak legyen tiszta.
2023. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!