Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vitamint vegyek hajhull...

Milyen vitamint vegyek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta fekete ,festett hajam van.Most valamiért elkezdett hullani.Mi az,ami nektek bevált?És nem is olyan drága.
2010. okt. 9. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amiatt hullik csak jobban, mert ősz van?
2010. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom,lehet... azért kipróbálnék valami vitamint is,azt várom,hogy írják meg,hogy kinek mi vált be...
2010. okt. 9. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet vas hiány is, csináltass vérképet!
2010. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem bevállt az ILZSU hajregeneráló, gyógynövényes készítmény, egy ismerősöm is használja, és neki is bevállt, ajánlom, tényleg jó!!
2010. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de akár egy rossz fogtól is lehet, érdemes egy fogáyszat és egy vérkép, jobb megelőzni.
2010. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi!kipróbálom!
2010. okt. 9. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt a vitamint szedtem :


[link]


Még ami nagyon jól bevált : NÖVEKVŐ HOLDFÁZISBAN vágass kicsit a hajadból, ettől gyönyörű dús, erős lesz a hajad!

(Éppen most kezdődött a növekvő holdfázis, 2 hétig tart.)


Ha csökkenő holdfázisban vágatod a hajad, akkor hullani fog és ritkulni... (Ezért ebben az időszakban inkább a szőrtelenítést végezd, és hamarosan örökre eltűnnek a nem kívánt szőrszálaid!)

2010. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
wooow,oké!ezt nem is tudtam :o)
2010. okt. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!