Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ? Ilyen még...

Mi bajom lehet ? Ilyen még sose volt. Menzesz probléma

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló mellett , miután szokásosan és szabályosan elmúlt, 2 napra rá barnás huvelyvaladek és nyalkahartya darab jött. Ez volt tegnap, ma teljes huvelyszarazsag alakult ki ilyen még sose történt 28 éves vagyok. Befolxasolhatozt valamit az hogy menzesz alatt ittam és Frontinra ittam? Nagyon kinvoltam idegileg ki is ütött, lehet ez zavart be? Azóta a fejem is fáj minden nap gyenge vagyok és álmos állandóan...
2023. márc. 31. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Inkább azon aggódjál, hogy védekezzél, mikor szexelsz, mert Frontin + pia + fog.gátló kizárt, hogy hasson.
2023. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose csináltam ilyet ,ez menzesz alatt volt ,kedden kezdtem a gyógyszert el is múlt most meg ez....
2023. márc. 31. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz alatt is teherbe lehet esni megfelelő védekezés nélkül.
2023. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam senkivel nem is arra szedem
2023. márc. 31. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A menzesz utáni kevés barnás hüvelyváladék normális, ezen ne aggódj, csak az ott maradt vér távozott. Nem hinném, hogy ez a Frontintól van.
2023. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!