Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ob normál tampon mennyit...

Ob normál tampon mennyit bírja bennt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert lovagolok, és versenyem lesz a hétvégén, kedden jött meg így azóta elkezdtem tampont használni. /fehér lovaglónadrág/ Szóval mennyi ideig lehet bennt az ob normál tampon sportolás közben? Erős a vérzés.

Köszönöm akik válaszolnak!


2010. okt. 7. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja tudni megmondani. Neked kell kitapasztalni. Az a jó méretű tampon, ami 4-6 órát kibír. Ha neked 2 óra alatt átázik, nagyobbat kell venni. Ha 6 óra után sem bírod kiráncigálni, úgy tapad, akkor nem telt meg, kisebbre van szükséged.

Mellesleg ha kedden jött meg, vasárnapra el kell múlnia, legalábbis utolsó nap leszel, ami olyan gyenge lesz, hogy be se bírod tuszkolni a tampont.

2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem pl. az első 3 napon fél óránál tovább biztosan nem tart (ob super plus bír 1 órát). Lesz itt olyan válasz is, akinek bőven elég a normál is, ez teljesen egyéntől függ, hogy kinek milyen erős a vérzése. De ha neked kedden jött meg, annyi tuti, hogy hétvégén már jó lesz a normál tampon 2-3-4 órát, sőt, lehet, hogy olyan kevés lesz, hogy akár a mini is elég lenne, de ezt innen senki sem tudja megjósolni. Sok sikert a versenyen!
2010. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló.

Te honnan gondolod drága, hogy 6 napos a vérzésem? Na és azt, hogy vasárnap lesz a verseny? Elárulom 5-7 naposak és a verseny szombaton lesz. Gondoltam, hogy akinek erős a vérzése és sportol kb megtudja mondani, hogy nálla mennyi ideig jó. Ha az életben is iylen bunkó vagy mint itt nagyon tudlak sajnálni!

2010. okt. 7. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Már ne is haragudj, de ha itt valaki bunkó, akkor az te vagy. Mindenki tök normálisan válaszolt, próbáltak neked segíteni, de fel kellene fognod, hogy ezt senki nem tudja neked pontosan megmondani. Neked kell kitapasztalni, hogy milyenre van szükséged, de hétvégére biztos, hogy gyengülni fog a vérzésed, tökmindegy, hogy szombat vagy vasárnap... Nekem pl csak az első két nap erős.
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az Ob 2 oráig birta a Naturella az sokkal jobb(nekem) mert az birja 4-5 oráig is de kinek mi a kényelmes
2010. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!