Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehetnek ezek a repedesek?

Mitol lehetnek ezek a repedesek?

Figyelt kérdés

A kisajkak vegenel (a vegbelnyilas fele), a gatnal ( vagy hogy is hivjak azt a reszt. 3-4 apro kis repedes, vagy vagasszeruseg. Nem vagtam meg magam borotvaval.

Kerlek, ha van valakinek valami otlete, vagy volt ilyen mar valakinek, irjon.Koszonom!


2010. okt. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ott olyan gyöngyház színű. Szerintem természete jelenség.
2010. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy termeszetes jelenseg, mert a bor olyan mintha megvagtam volna magam. Mintha apro 3-4 bevagasom lenne ott.Es ha pisiles kozben egykept csepp odafolyik,akkor csip.

Nem tudom, hogy keletkeztek. Nem vagtam meg magam borotvaval, tuti.

:( :( Nem tudom mit csinaljak, dokihoz nem akarok menni.

2010. okt. 7. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Elmondanád, hogyan látsz oda?!... 8-O

Tükörrel?!...

2010. okt. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tukorrel neztem meg, persze.
2010. okt. 7. 00:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárakban kapható a SUDOCREM, ezzel kend be, pár nap alatt tökéletesen meg fog gyógyulni a sebed!


Jó, ha van otthon ilyen krém, ezzel mindenféle sebet, pattanást, kelést, égést meggyógyít.


Azért is ajánlom, mert a sebes bőrödet megvédi a széklet-, vizelet maró hatásától is.


Utána meg tartsd magad tisztán, mindig legyen száraz a bugyid, használj tisztasági betétet és W.C. használat után gondosan tisztálkodj meg!!!

2010. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Ja, elfelejtettem a linket :


[link]

2010. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!