Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálok megint?

Miért menstruálok megint?

Figyelt kérdés

Pontosan 1 hete és 4 napja menstruáltam.

Én szedek fogamzásgátlót (több éve). Eddig nagyon jól “beállította” a menzeszem. Most a hétvégén pecsételő vérzés és barna folyás érkezett. Mellesleg nagyon görcsöltem. Mitől lehet?

Gondoltam rá hogy felfázhattam?! De nem fáj a pisilés.. Illetve voltam már felfázva. De nem ilyen volt.


2023. márc. 13. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a szedett fogamzásgátló betegtájékoztatóját, vagy keresd fel a nőgyógyászt.
2023. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
78%
Lelki gondok?
2023. márc. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En orvoshoz mennek. Fogamzasgatlo nelkul meg produkalhat ilyet az ember, bar akkor is mennek. Igy plane.
2023. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felfázásnak semmi köze ahhoz hogy vér folyik a hüvelyedből. Ezt nem is értem... A fogamzásgátló tabletta kikapcsolja a ciklust és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Ha nem a tabimentes napokon vagy akkor neked most köztes vérzésed van. Ennek oka általában hormonprobléma. Menj dokihoz ha nem múlik el néhány napon belül.
2023. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!