Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nőnek van egy nagyobb...

Minden nőnek van egy nagyobb kemény "akármi" a mellébe?

Figyelt kérdés

Ilyen nagy csomó szerűségre gondolok.

Vagy fiatalkorába mikor még növésbe volt a melle akkor érzett valaki nagyobb csomószerűséget mindd kettőbe?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. okt. 6. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de szerintem vizsgáltasd ki, nehogy daganat legyen.
2010. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha alá teszem az egyik ujjam és fölé a másikat és úgy "szorítom" vagy hogymondjam... húzom össze az ujjamat akkor lehet érezni.Olyan mintha az lenne ilyen alap ami úgymond megtartja vagy nemtudom. xDD
2010. okt. 6. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
NEm tudom, hány éves vagy, ha jól gondolom, még igen fiatal. Valószinüleg a tejmirigyeket érzed, és az természetes, hogy ott van. Ha nagyon aggódsz, akkor vagy anyukáddal beszélj erröl, vagy ha ezt nem szeretnéd, akkor menj el a háziorvosotokhoz és töle kérj felvilágositást.
2010. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


A képen bekarikáztam,hogy úgy nagyjából hol.Naszóval annak a szélét (amit bekarikáztam) lehet érezni?

(Amúgy 12/L)

2010. okt. 6. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak mi nem értjük, de azt hiszem tudom mire gondolsz, én sem tudnám jobban leírni :)


Most megnéztem és nekem is van ilyen nagyobb "alap", bár az én mellem eleve méretes :D

28/L

2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez igy természetes. Gondoltam, hogy mostanában kezd nöni a melled, és emiatt idegeskedsz.
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Huuh megnyugodtam. :D

Azt hittem először én is,hogy valami ciszta vagy daganat...csak,hogy már elég rég óta van.

De akkor no para. :)

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2010. okt. 6. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi,nekem is van és ez teljesen normális. Nőgyógyász szerint is rendben vagyok. Amúgy ez az "alap,amiről beszélsz a tejmirigyek,tehát ez a nőknél természetes.
2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!