Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésem van szerint...

Hüvelyi fertőzésem van szerintem. De mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanság a bugyimban elég kellemetlen szagot érzek.13 éves vagyok,már maszturbáltam.Hüvelyi fertőzés áll a dologban szerintem.Hogy mondjam el anyukámnak?Vagy most mit csináljak?
2008. dec. 28. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos, hogy anyukádnak is volt már ilyen korábban, nem kell majd neki nagyon magyarázkodnod, hogy miről is van szó. Mindenképp szólj neki, hogy együtt el tudjatok menni orvoshoz.
2008. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha arra van eszed, hogy maszturbalj, akkor arra is kene, hogy csak ovatosan, semmi piszkos dologgal. Es mond el anyudnak is, hogy elmehessetek dokihoz, nehogy valami bajod legyen kesobb/
2008. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sztme sozlj anyudnak meg ha lecsesz akk ne vitatkozz vele!néha lekell nyelni abékát....+mindi moss kezet mielőtt masztizol.....am 14 éves pasivok....hál istennek még semmi fertőzésem nem volt......MÉG-kop-kop-kop-
2008. dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A folyásokat gombák, baktériumok vagy vírusos fertőzések okozhatják! Égető, csípő, viszkető érzéssel jár!

Ha a "folyás" sárgás - fehéres, kellemetlen szagú és ilyen túrós állagú, akkor gombás fertőzésed van!

Mond el anyukádnak, az ilyen nem játék! Komolyabb bajod is eshet!

2008. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegű fertőzésen a lányok nagy része átesik. Nem vészes tehát: a fontos, hogy azonnal menj el vele nőgyógyászhoz, MÉG AKKOR IS, HA A PANASZOK ELMÚLNAK, VAGY ALÁBBHAGYNAK! Ez azért fontos, mert a kikezeletlen fertőzések később óriási gondokat okozhatnak, amivel kórházba is lehet kerülni!


Ja és nem kell megmondani senkinek sem, hogy maszturbálsz, és valószínű attól lett a problémád. Bármitől előfordulhat az ilyen, pl leülsz a suliban a koszos vécére, vagy megfogod a kilincset és utána pisilsz, avgy uszoda, stb. Szóval sztem senki nem is fogja megkérdezni, hogy szerinted mi az oka, mert annyi minden miatt lehet!

2008. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugymeg nem sárgás,meg semmi ilyen,mégcsak nem is erősen fehér,és nem is viszket,csupán csak elég hülye szaga van.
2008. dec. 28. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!