Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókorban levő nőket...

Változókorban levő nőket kérdeznék. Mielőtt változó korba kerültem, az izzadtságszagom teljesen normális volt. Nekem soha semmi bajom nem volt vele... (?) folyt. köv.

Figyelt kérdés

... az exeimnek sem. Viszont mióta változókorba értem, teljesen megváltozott és hát... büdi. Nem szeretem sem a dezodort, sem az izzadtsággátlót, de hát nyilván szeretnék embertársaim közelébe merészkedni, ezért dezodort szoktam használni, de egyébként már kb. fél óra után átüt rajta ez a kellemetlen szag. Izzadtsággátlót nem tudok és nem is akarok használni, allergiás vagyok az alumíniumsókra.


Tulajdonképpen csak arra vagyok kíváncsi, hogy más is járt-e így és van-e remény arra, hogy a változókor elmúltával ez elmúlik, javul, változik?



2023. febr. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg felborult a ph értéked.
2023. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is elviselhetetlen az izzadságszagom!!! Már kezdtem azt hinni, hogy csak hiányos a tisztálkodásom (szoktam rendszeresen...)


Én is belekerültem már a változókorba nemrég - elmúlt menstruációval.

2023. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Ó, köszi, hogy ezt leírtad! Most kicsit megnyugodtam. Igazából egyáltalán nem tudtam, hogy minek "köszönhető" ez az egész, aztán nagy nehezen megtippeltem, hogy talán a hormonok miatt van. Ezek szerint tényleg azok miatt lehet. A búbánatba, azért ez lelombozó. :(

2023. febr. 26. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen! :)


2-es voltam.

2023. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 1-2 éve változott az izzadtságszagom és reggel fürdés+izzadásgátló után már fél órával éreztem magamon, hogy büdi vagyok... nem tudtam vele mit csinálni. Ez így ment 1-2 évig, majd az utóbbi időben érdekes mód teljesen elmúlt úgy, hogy viszont éjszakánként rettenet izzadok, minden reggel csurom vizesen ébredek. 46 éves vagyok.
2023. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Neked is nagyon köszönöm! Fuh, de jó hír, hogy ezek szerint ez lehet, hogy nekem is elmúlik ez a rossz szag. Nekem olyan 2 éve lehetett ez az éjszakai leizzadás, de mondjuk az nem zavart annyira.

2023. febr. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!