Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Október 15-16 körül kellett volna megjönnie, de Okt elsején megjött. Már ezt sem értettem aztán ráadásul 3-4. napon már rendessen erős szokott lenni, és még mindig olyan mint az első és utolsó napon. (1-2 halvány csepp)

Egyátalán miért jött meg? Vagy ez most mi?


2010. okt. 4. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mikor jött meg az első menstruációd?
2010. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

És kb 9 évesen jött meg elösször

2010. okt. 4. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem jobb, ha elmész orvoshoz!
2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ettől féltem.. =(

Köszi a választ azért :)

2010. okt. 4. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne pánikolj. Kismajom egy pasi, pontosabban egy kb. tinikorú, hozzá nem értő, de magát nagyon okosnak érző valaki. Fogalma sincs semmiről, de rendszeresen elkápráztatja (riogatja, félrevezeti) a nőket/lányokat a baromságaival.


Nekem most nem megjött, hanem közti vérzésed van. Előfordul ciklus közepén, elvileg nem jelent semmi bajt.

Ha más panaszod nincs (fájdalom, görcs, rosszullét), nem kell azonnal orvoshoz rohannod. Nagy valószínűséggel 15-e körül rendben meg fog jönni.

Ha a következő pár hónapban nem lesz semmi panaszod, el is felejtheted az egészet. Bajra akkor kell gyanakodni, ha eddig soha nem volt ilyen, mostantól pedig rendszeressé válik. Akkor sem biztos, hogy baj van, csak a "változás" intő jel arra, hogy orvos lásson. Hogy pontosan értsd: egy közti vérzés nem változás, előfordul. Ha rendszeressé válik, akkor megváltozik az állapotod, régebben nem volt gond, most meg van.

Ha ideges vagy, és megnyugtatna egy orvos, természetesen bármikor elmehetsz. Akár már holnap. De ha nincs más panaszod, és a vérzés pár nap alatt elmúlik, és a következő hónapban is minden oké, nem kell orvoshoz rohanni.


De... miért nem fordulsz anyukádhoz?


33N

2010. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Kedves" második! Le lehet szállni rólam, és abbahagyni a rágalmazást!!!
2010. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig a másodiknak írom. Nem tinikorú vagyok, hanem idősebb mint te! 35 éves.
2010. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és pasi vagy?mert arról nem írtál...
2010. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!