Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól lehet fertőzés?

Felfázástól lehet fertőzés?

Figyelt kérdés
Régebben eléggé felfáztam és azóta érzem, hogy valami nincs rendben. Kaptam rá gyógyszert, amitől el is múlt, de néha olyan, mintha gond lenne. Elmentem időközben a nőgyógyászhoz is, aki gombára csinált kitenyésztést (az eredményt még várom), igazán nem viszket ég semmim, csak a hasam fájogat. Lehet összefüggésben a kettő?
2010. okt. 4. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A fertőzést gomba vírus vagy baktérium okozza!A megfázás csak gyengíti a szervezet védekezőképességét immunitását ezért elősegíti a fertőzés kialakulását.
2010. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladás.
2010. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: nem megfáztam, hanem felfáztam. De köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 5. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkésett a válasz ugyan, de felfázásra egyszer én is kaptam erős antibiotikumot, és azóta folyamatosan visszatérő hüvelygombám van, hiába minden tejsavbaci-telepítés. Szóval igen, közvetve a felfázástól van. Felfázás--> antibiotikum--> mindenféle hüvelyfertőzések esélye--> ebből lehet megint felfázás, és kezdődik az egész kör elölről. A felfázást megelőzendő javaslom mindenkinek a tőzegáfonya kapszulát, én amíg szedem, sosem fázok fel, míg ha abbahagyom, sajnos előbb-utóbb sikerül összeszedni:(
2011. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!