Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni a folyamatosan...

Mit lehet tenni a folyamatosan előjövő hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve élek nemi életet, 3 éve szedek Lindynette20-as fogamzásgátlót, amit nőgyógyász írt fel, vérvétel stb után.

Úgy 2 éve volt először hüvelygombám, természetesen azonnal mentem dokihoz, felírt kúpot és kenőcsöt, amivel a páromat is kezeltük. Pár hónapra rá újra előjött a gomba, a kezelés ugyan ez volt. Ez megy már azóta, 1-2 havonta mindig előjön. 3 féle kúpot próbáltam már, köztük canesten kombit is, de véglegesen nem szünteti meg semmi.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátlótól van? Ha váltanék, akkor elmúlna? vagy előbb-utóbb az újtól is kijönne a gomba? csináljak candida diétát? váltsak nőgyógyászt? adjatok légyszi tanácsot, mert már nagyon elegem van ebből! köszi!


2010. okt. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Éppen ma kérdezett valaki ilyet, itt el tudod olvasni a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..

2010. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy a fogamzásgátló az oka. Szerintem a mellékhatásoknál is fel van tüntetve. Keressetek más fogamzásgátlási módszert!
2010. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

köszi a válaszokat!

az a gond, hogy az óvszerre allergiás vagyok, más meg nagyon nem jöhet szóba így 21 évesen. ha gyógyszert váltanék az nem oldaná meg a dolgot szerintetek?

2010. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. De szerintem nem sokat segítene. Kérdezd meg a nőgyógyászod a védekezési módszerekről.
2010. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja, bocsi, a 3. válaszoló én vagyok, csak a barátom nevével vagyok bejelentkezve.

megérdeklődöm a nőgyógyászomnál, csak gondoltam, hátha tud valaki írni saját tapasztalatot.

2010. okt. 3. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az összes fog.gátló hajlamosít a gombára. A diéta csak akkor jó, ha candidád van, azt ki lehet mutatni teszttel.
2010. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem biztos h fertőzésed van.Lehet h felborult a hüvelyflórád a sok gombaellenes szertől.Vegyél valami kúpot ami ezt helyreállítja.
2010. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!