Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért barna színű a menstruációm?

Mért barna színű a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a 3. de barna.És úgy tudom, hogy a menstruáció végén szokott barnás színű lenni a vér.

Vagy ez normális?


2010. okt. 2. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Több okból is barnázhatsz, ha előtte pár napig van barnás pecsételés, barnás szín az jelentheti azt, hogy túl vastag a nyálkahártyád és először a fellazult méhnyálkahártyából a vérerekből szivárog a vér, de mire a hüvelyedbe ér alvadni kezd ezért barnás..amikor fellazult akkor leválik és jön a piros vér, ez teljesen normális.

A másik dolog, az hormonális, progreszteronhiány okozhatja, ami a ciklus második felében termelődik, ezt a doki hormonvérvétellel el tudja csípni.

A harmadik, terheseknél előfordulhat barnás vérzés a beágyazódás idején.


Nekem is van ilyen három négy napig a mensi előtt..voltam hormonvérvérvételen, minden rendben van, tehát doki azt mondta, ha nincs hormonális gond, akkor ez normális.

2010. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!