Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta lehet halálos?

Ciszta lehet halálos?

Figyelt kérdés
pasim tesójának elvielg orvos aztmondta hogy ne várjon hosszú életet, de nemhiszem hogy ilyet mondd el orvos
2010. okt. 1. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy a testének melyik részén van.Lehet halálos..
2010. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és csókkal ragályos esetleg?
2010. okt. 1. 17:28
 3/7 A kérdező kommentje:
valahol oldalt a medencénél
2010. okt. 1. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:

csókkal nem

ha mondjuk policisztás fibrózisa van ,akkor tényleg ne rendezkedjen be hosszú életre

2010. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen ciszta (jó- vagy rosszindulatú) és hogy ki lehet-e venni. És hogy mennyi van.

Sajnos, ha ez az igazság, nem nagyon van más választása az orvosnak, mint megmondani az igazat. Gondolom, nem pont így mondta. Ha igen, nagyon tapintatlan volt. De ettől még az igazságot tudnia kell az illetőnek. Nem veregetheti meg senki a vállát, hogy minden oké, miközben nem.

2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csókkal nem ragályos, de... szerintem a pasid tesójával ne nagyon csókolózz, nem szép dolog
2010. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

anyunak még február fele volt egy cisztája a szájában,az egyik foga mögött. és neki is azt mondta a fogorvos h ha később megy el, rámegy az agyára meg a szívére és eghal. szóval lehet halálos. am anya már jól van,szájsebészeten kivették a fogát és elmúlt egy idő után:D

szval lehet halálos.

de nekem is volt a számban attól h 5évesen neki mentem a falnak,és 9 éves koromra nőtt meg és kivették.azóta van egy púp a számon mert az orvos rosszul varrta össze a számat..:S

2010. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!