Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció után két nappal...

Ovuláció után két nappal mensi szerű fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt az ovuláció, de ma folyamatosan fáj a hasam. Alapvetően mensi szerű fájdalom, néha pedig szurkálás. Szerdán és tegnap volt pecsételő vérzés is az ovuláció miatt. De tegnap nem fájt a hasam. Ma meg eléggé. Szerintetek mi lehet ez?
2010. okt. 1. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, bár nekem pecsételő vérzésem sosincs. még nem néztem utána de egyszer valaki azt mondta hogy ezt úgy hívják hogy köztes fájás.
2010. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben nekem sem volt vérzésem tüszőrepedéskor, sőt nem is éreztem semmit. Májusban volt egy missed-ab műtétem, azóta érzem csak. Így pontosan tudom, hogy mikor van. De ez most más, mert már szerdán vérzett kicsit, meg fájt is. Tegnap csak egy kicsi vérzés volt, de fájdalom nem. Ma meg alig birok kiegyenesedni, úgy fáj. Szóval azért nem értem, mert csak 1 napig szokott tartani, nem háromig.
2010. okt. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!