Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedésének...

Fogamzásgátló szedésének abbahagyásakor milyen tüneteket tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
semmit, ugyanúgy menstruáltam mint korábban.
2010. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt felszedtem 6 kilót utána (4 évig szedtem, addig stagnált a súlyom), de más tünet nem volt. Visszaállt mindent, mint azelőtt - ugyanúgy jött meg, ugyanolyan mértékben, nem lett enyhébb vagy erősebb a mensis fájdalom. Ja, és visszatértek a pattanások, amik előtte voltak, fogamzásgátló szedése alatt viszont nem igazán jöttek elő...
2010. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: nekem még ilyen tüneteim sem voltak, mint a másodiknak. sőt, 2 kilót fogytam 1 hónap alatt de nem biztos h ez összefüggésben van a gyógyszerrel. Gondolom emberfüggő is a dolog:)
2010. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne,hogy a pattanások mennyire jönnek vissza,főleg annak,aki direkt emiatt szedte a gyógyszert (cypromixet).
2010. okt. 1. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi változás, 1 menzesz kimaradt, utána rendesen megjött. És kevesebbet fájt a fejem.
2010. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno az elhagyást követü mensim 9 napig tartott, aztán a doki adott rá ergam cseppet és segitett.

Utána viszont beállt a 27 napos ciklus, és a havi 5 nap. Egészen addig mig a spirálom meg nem kaptam.

2010. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát, abbamarad a mensid, hangulatingadozások, vizelési inger, hányinger esetleg, növekvő has, majd kb 12 év múlva rájössz, hogy mennyi problémát vettél a nyakadba.
2010. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sztem gyógyszer függő, h jó a pattanásra vagy sem. nekem volt gyógyszer amitől kijöttek mocskosul, de volt amitől eltüntek. valamint hajlam kérdése is. legegyszerűbb a dokidat megkérdezni, ő elmondja milyen hatóanyagok vannak a gyógyszeredben és így kiderülhetnek a mellékhatások.
2010. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem azóta nagyon görcsöl a hasam,amikor megjön,ami a gyógyszer szedése alatt nem volt.
2010. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Iszonyatosan fájtak a petefékszeim, gondolom, akkor indult be -sok év után- a peteérés.
2010. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!