Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik szerintetek a legjobb...

Melyik szerintetek a legjobb görcsoldó, ami árban és jó?

Figyelt kérdés
nemtudom ti hogy vagytok ezzel,de nekem iszonyatos görcseim vannak az 1-3 napba,és az utóbbi időbe hányás is társult hozzá.szerintetek ez normális?tudtok ajánlani valami jó görcsoldót eddig no-spa-t szedtem meg algoflex-m-et,ja és megirnátok ha valamelyik vényköteles?!köszönöm.
2010. okt. 1. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a Cataflam készítményekre esküsznek, én a Flector EP Rapid port favorizálom (ez vényköteles).
2010. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló gondokkal küzdök. Nekem csak a cataflam segít. Van, hogy teljesen elmúlik a görcsölés, de van, hogy ez sem teljesen hatásos, csak gyengül a fájdalom, de az már elviselhető. Ezért van az, hogy amikor megjön, és már érzem egy picit is fájdalmat, akkor kapom is be a gyógyszert. Akkor ált. nincs baj.

Nekem az algo.m-től és a nospa-tól csak még rosszabb volt.

Vényköteles.

2010. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A flector nekem is bevált bár nem tartott sokáig kb 2 max 3 oráig,kár hogy vényköteles,mer dr.-nöm már nem rendel 11 ig volt.az algoflex m néha használ néha meg mintha be se vettem volna,kiprobálom a cataflamot is köszönöm a válaszokat jobbulást mindenkinek:)
2010. okt. 1. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem rendszeresen a mentő visz el olyankor...most 32évesen újra kell szednem fogamzásgátlót,legalább addig mig nem akarunk gyereket a férjemmel.Azóta(2 hónapja),sokkal jobban vagyok,ma a második napban vagyok,és még nem kellett gyógyszert bevennem,egyébként csak a flector por vált be(attól 5-6 órát teljesen elmúlt a fájdalom).Algopyrin,nospa csak tényleg azoknak használ akik még nem élték át a pokoli fájdalmat!Sajnos az erősebb gyógyszerek mind vénykötelesek.
2010. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy neked ennyire meg kellett szenvedned ezért,remélem jobban leszel,hála istennek sikerült feliratnom már ki is váltottam ugyhogy lehetséges hogy az este mehetek korongmeccsre,amugy énis a második napban vagyok :) kitartás mindenkinek
2010. okt. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!