Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia? (Kérdésed túl...

Inkontinencia? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az orvos észre veszi, hogy mióta lehet kb. ez a gondom? Ha mondjuk évek óta tart, és azt mondom csak 1 hónapja, akkor azt ő a vizeletvesztés mennyiségéből tudja, hogy hazudok?
2010. szept. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értelek, miért akarnál hazudni az orvosodnak?


Ugyanis ez kezelhetö, de nem mindegy, hogy mióta áll fenn, mert más ok állhat mögötte, ha régebbi a probléma és máshogy is kell kezelnie. Ha nem az igazat mondod, akkor csak magadnak ártasz.

2010. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkontinencia=nem földrész
2010. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tényleg nem? hm


Első: Azért mert ha meg mondom az orvosnak, hogy mióta van, akkor jól le fog cseszni, hogy miért nem mentem eddig. Úgyse érti meg az orvos, hogy egy tininek ez ciki volt, ezért inkább nem vett róla tudomást, amíg nem lett erősebb a gond.

2010. szept. 30. 19:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mondatba akartam foglalni, de végűlis elég volt a szó is, magyarázat alább található. Mindig elfelejtem, hogy van aki csak piszkálódás céljából jár ide...
2010. szept. 30. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, az orvos el tudja képzelni, hogy miért nem mentél hozzá elöbb. Lehet, hogy leszid, de ennek ellenére igy több esélyed van arra, hogy rendbejöjj, mintha félrevezeted.

Szerintem inkább mondd meg az igazat, a szidást belekalkulálod, és hamarébb meggyógyulsz.

2010. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ.
2010. szept. 30. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél az orvossal mindig őszinte és ami a legfontosabb, hogy soha ne szégyelld magad emiatt, mert Te ettől még ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon!!!
2010. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!