Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell felhelyezni a...

Hogyan kell felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés

Még nincs menstruációm de előre szeretném tudni hogyan is kell felhelyezni jól a tampont (ob mini)hogy ne történjen semmi gond?

Normális válaszokat kérek és előre köszönöm!


2010. szept. 29. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A tamponban részletes felheLYezési útmutató van, képekkel. Mellesleg az OB honlapján rajta van...


[link]

2010. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. szept. 30. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
szerintem első menstruációt ne a tamponnal kezd. próbáld ki inkább a betétet. 12 évesen még nem kell az a tampon, hogy jól kitágítson..
2010. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tampontól még senki nem tágult ki, a hüvely egyrészt rugalmas, másrészt menstruációkor eleve tágabb egy kicsit, plusz a vér elég jól síkosítja.


Mini méretű tampont vegyél. Mindig próbáld ki a zsinórt, mielőtt felteszed. Moss rendesen kezet előtte és utánna.


Én elsőre is tampont használtam, nem volt semmi para. Nem vagyok már pelenkás, hogy a saját válédékaimban üljek egész nap.

2010. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség,hogy a tampon kitágít...jézusom.. Nyugodtan használd,sokkal tisztábbnak fogod magad érezni.Minit vegyél.A dobozban benne van minden fontos tudnivaló.
2010. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tampon nem tágít ki.


Az első közösülésemig 12 évig használtam tampont, aztán a párom nem fért be. :-( Csak harmadjára sikerült. Ennyit a "tágításról".

2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat mindenkinek rosszul irtam...

Van mensim naon résóta de még nem használtam tampont ezért szeretném ha a következő ˝rossz˝-ra tudnám a tampont használni mivel már naon utálom a betétet...

2010. okt. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!