Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A myoma másnál is okoz nem...

A myoma másnál is okoz nem "klasszikus" tüneteket? Kisugározhat az altestbe pl ha nyom 1 ideget ilyen zsibongó érzet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Nekem leginkabb a derekam fajt tole, es a vesem. Kaptam egy melyvenas trombozist is miatta, ami iszonyatos fajdalommal jart. Nem tudom, h ezek klasszikusnak szamitanak vagy sem, de hallottam mar ilyen esetekrol, szoval nem egyedi. Szerintem igen, biztos, hogy kisugarozhat a fajdalom lefele is, ha nyom valami ideget. Engem megmutottek, es utana elmultak a fajdalmaim.
2022. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Nekem hátsófali van és semmi gondot nem okoz.
2022. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 21. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hatsofali van, de.... Rengeteg tünetet okoz. Most megyek vissza kontrollra. Valószínűleg műtét. Mehaltavolitas is szóba jött legutóbb.

Az én tüneteim... Erős derék és alhasi fájdalom. Bél fájdalom.

Es igen. Van olyan hogy nyom egy ideget. A második terhessegemnel 2 hétig menni sem tudtam. Sem lehajolni. Állítólag ott nekiallt nyomni egy ideget.

Mentruaciom az maga a káosz..fajdalmas és elhuzodo.. A ciklusokrol ne is beszéljünk.

Nekem legutóbb 10-13 cm volt.

2022. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!