Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párommal babát tervezunk...

A párommal babát tervezunk lassan egy éve. A menstruaciom 4 napot késett ma a negyedik napon halvany rozsaszin nyálkás váladékot tapasztaltam. Lehetek még terhes vagy megfog jönni a menstruaciom? valakinek valami hasonlo tapasztalat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
4 nap késésnél tesztelni kell, nem ide kérdést írni. Ha negatív, meg fog jönni.
2022. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te is nő vagy, szerintem nem igy kell irni es oktatni hiszen nok vagyunk segitsuk egymast amiben tudjuk. Akkor ir kerdest mindenki amikor akar!
2022. nov. 16. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
2-es Elnézést, ha bántó volt, de jósolni senki nem tud, ellenben a teszt bizonyosságot ad, ha van otthon most is csinálhatod, 4 nap késéssel bármikor kimutatja.
2022. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Kétszer voltam így, annyi különbséggel, hogy a teszt halvány pozitív volt. Az egyik az esedékes napon, a másik késéssel. Végül megjött, de drukkolok, hogy te szerencsésebb legyél.
2022. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

2

Attól mert nő vagy, még lehetsz buta. Vegyél szépen egy tesztet és tesztelj. Már 1-2 nap késéssel is kimutatja a legtöbb teszt a terhességet.

2022. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon kevés egy hónapban a termékeny napok száma, kb. 3-5 nap. Nekünk 1,5 év múlva sikerült csak természetes úton teherbe esnem. Az AVIVA torna segített az utolsó időszakban, már majdnem feladtuk.
2022. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Az AVIVA az humbug semmi baj.


Kérdező: tesztelj. Itt ezt senki nem tudja megmondani, és 4 nap késés nem késés, hanem egy normális ciklus.

2022. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
42%
Szia. Nekem volt ilyen. Ettől még simán lehetsz terhes, ha nem jön meg. Reggel tesztelj egyet annak tuti pozinak kell lennie 4 nap késéssel.., ha az vagy. :)
2022. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Nem az volt a kérdés, hogy terhes vagy sem. Nem online terhességi tesztet kért. A kérdés az hogy ilyen esetben még van e rá esély, vagy sem és tapasztalatokra kíváncsi.

Nekem pl alapból van hogy késik akár egy hetet is így négy nap után még én sem biztos, hogy tesztért rohannák a helyében.


Szorítok, hogy össze jöjjön! 🤞

2022. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

7/9 "Az AVIVA az humbug semmi baj."


Nekem is ez segített. Nincs benne semmi ördögtől való. Egyszerűen a női szervekre koncentrál a torna, vérbőséget okoz a megfelelő helyeken.

2022. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!