Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Provera 5 mg Tablettát szedte...

Provera 5 mg Tablettát szedte már valaki?

Figyelt kérdés
Aki szedte már ezt, kérem írja meg, hogy mire számíthatok a szedése közben és után! Köszönöm
2010. szept. 29. 11:27
 1/4 anonim válasza:

Én szedtem 2 hónapig. Elhúzódó menstruációra írta fel a nőgyógyászom, mert nekem kb. 8 napig tart. De mivel 2 hónap Provera után sem lett rövidebb a menstruációm hossza, abbahagytam, mert ellenérzéseim vannak a hormonkészítményekkel kapcsolatban, plána úgy, hogy ha hormonvizsgálat nélkül akarnak valakinek hormonkészítményt adni, mint pl. nekem is.

De azért mert nekem nem segített, nem jelenti azt, hogy neked sem fog. Pláne ha neked más miatt kéne szedned, mint nekem.

2010. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért írták fel mert Február óta nem volt meg! Nekem csak 10 napig kell szednem aztán elvileg megjön, de kitudja...:S De mit jelent az hogy hormonális gyógyszer, valami komolya mellékhatása lesz??? Nekem sem volt hormonvizsgálat!
2010. szept. 29. 14:13
 3/4 anonim válasza:
Arra amire neked felírták elképzelhető, hogy jó lesz, mert inkább arra szokták felírni, hogy meghozzák vele a vérzést, nem pedig azért, hogy a vérzést lerövidítsék. Sajnos ezt már csak utólag tudtam meg, akkor bíztam az orvosomban. Most már máshoz járok. Nekem is havonta 10 napig kellett szednem. Nálam nem okoztott semmilyen mellékhatást. Ez a Provera egy hormontartalmú gyógyszer, amivel pótolni akarják azt a hormonodat, ami nincs vagy csak kevés van és emiatt nincs vérzésed.
2010. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mesterséges progeszteron van benne?
2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!