Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? És mi ez...

Miért nem jön meg? És mi ez az egész? :O

Figyelt kérdés

Júliusban lefeküdtem valakivel és hát megszakítva voltunk együtt.. akkor eléggé paráztam,de megjött (normál napig de nagyon kevés mennyiség volt-1tampon/nap)-azért vettem tesztet és hát negatív lett.. de mégis furán éreztem magam,majd vettem még egyet..negatív.

Augusztusban megint megjött ugyanennyi mennyiséggel...még mindig nem értettem miért...

(közben amúgy egyszer volt még szex)

3hete volt 3napig reggel rózsaszín nyálka a wc papíron. Másnap csináltattam nőgyógyásznál meno tesztet(terhességit) ott azért komolyabb...és ott is negatív. orvos megvizsgált,azt mondja nem hiszi ,h terhes lennék,az utolsó szextől sem...ami nagyjából 4hete volt.

De még nem jött meg és már több mint egy hete meg kellett volna.

Most ez hormonális vagy mi a fene lehet? Hazudik a teszt?

Amúgy mostanában rengeteget eszem... evési "kényszerem" van kb...

Vélemény?


2010. szept. 28. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!Ennyi és akkor meg fog jönni normálisan!

Túlságosan stresszes vagy, aggódsz!

Azért Én a helyedben ha már nögyógyásznál jártam volna irattam volna fel fog.gátlót, és az rendezi a ciklusodat is!

2010. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

És az még nem jutott eszedbe, hogy esetleg védekezni kellene? (nem megszakítással).

Persze, hogy halálra parázod magad, ha állandóan így vagytok együtt.

Használjatok óvszert.

Ha meg nem rendeződik a ciklusod, akkor vizsgáltasd ki magad.

A fogamzásgátló nem megoldás (csak a védekezésre), mivel nem rendezi a ciklust, hanem kikapcsolja.

2010. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első- igen tudom már szóltam a nőgyógyásznak,mikor ott voltam nála,csak mondta,h előtte várjuk meg az eredményt,és csak utána ír fel fog.gátlót.

Egyébként nem parázom ,legalábbis nem jut eszembe sokszor ez a dolog, sőt nem is aggódom,h kimaradt,mintha ez lenne a normális teljesen olyan érzésem van...

csak mikor rámjön a zabálhatnék ,meg stb tünetek akkor azért elgondolkodom,h wtf?!:S

Egyébként azért is gondolom,h nem terhesség lehet,mert augusztusban is már kevés volt a mensim,és akkor nem voltam terhes.

de akkor mitől ilyen kevés?

azt mondja a nődoki,h hormon változás..

de mitől változna nekem a hormonom?

10éve menstruálok !

2010. szept. 28. 19:49
 4/18 anonim ***** válasza:
még hogy a fogamzásgátló nem rendezi a havit? Akkor áruld már el, hogy a nődoki, miért azzal állítja be a páciensnek?Ráadásul sikeresen, mint pl. nálam. Már jó ideje nem is kell szednem, mert teljesen normálisan beállította.
2010. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom , hogy a fog.gátló rendezi a ciklust, mert nekem is azt irtak fel nem hormon kezelést kaptam szerencsére, a gyógyszer megoldotta
2010. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyilván ilyen is van, de ez elég ritka. Ugyanis a fogamzásgátló úgy hat, hogy leállítja a peteérést. Mivel kívülről viszel be hormont, ezért nyilván a testednek nem kell termelni. Legtöbb esetben fogamzásgátlóm után ugyanúgy visszaáll az eredeti állapot.
2010. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedtetek?
2010. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem a doki a legkisebb hormon tartalmú gyógyszert írta fel. Lyndinette 20
2010. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hahóó... köszi,h a kérdésre azért érkezik válasz :D

Írjatok ki egy külön kérdést,h fog.gátló vagy nemtom ,de ha már itt beszélitek meg,akkor már reagálhatnátok is,nemde? :D

2010. szept. 28. 21:05
 10/18 A kérdező kommentje:
ja és egyáltalán nincsenek menstruációs tüneteim...
2010. szept. 29. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!