Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hullik a hajam mit tegyek?

Hullik a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit nagyon-nagyon ajánlok neked. Az kapszula formájában Kálcium-Kovaföld, ez ugye belsőleg hat. A másik amit nagyon bevált Varga csepp, ez pedig külsőleg.

Hidd el sajnos tapasztalatból beszélek. A húgom fodrász, és ami létezik azt mind kipróbáltuk. Ez a kettő volt a legjobb.

A varga cseppet hosszabb ideig alkalmas használni, Büdi egy kicsit de hamar elillan miután bemasszíroztad.. Sok sikert.

2010. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is kipróbáltam már párat, de rá kellett jönnöm, hogy a hajhullást csak a padló állitja meg :(
2010. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi...

:(

2010. szept. 28. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha lenne annyi eszetek és elmennétek vérvételre, kiderülne, hogy vashiányotok van, kapnátok rá tablettát, és rendbe jönne a vasad fél éven belül, és utána nem hullana a hajatok, sokkal hatásosabb lenne..
2010. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem mindig betegség áll a hajhullás hátterében. Nekem idegi alapon hullott a hajam. Majdnem megkopaszodtam..... De A VARGA HAJCSEPP bevált. Puding próbája az evés..
2010. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

oké

köszi

2010. szept. 30. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen igaza van a nem éppen kedves válaszolónak. Általában belső okok vannak a hajhullás mögött!! Nekem vashiányom volt, meg hormon problémáim is voltak. Vérvétel során kiderült. :(
2010. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnálom:S
2010. okt. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!