Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Az alábbi tüneteim vannak: alhasi fájdalom, derékfájás(borzasztóan szakító érzés, menzesz után 16.napon enyhe vérzés, olyan alhas, mintha egy labda lenne benne.Olyan érzés, mintha a vérnyomásom leesne(kicsi szédülés, eltompult hallás.Biztos hamar van még a teszteléshez, ezért kérdezem itt.
2010. szept. 27. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menstruációd akkor szerinted terhes vagy?:)
2010. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen fájdalmaid vannak látogass meg mihamarabb egy nőgyógyászt, ultrahanggal hipp hopp kiderül mi a helyzet (nem csak terhesség lehet, hanem ciszta, vagy valami gyulladás is amit jobb mielőbb kezeltetni!)
2010. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A menszes utáni 16 ik nap márnem korai a teszthez 14 nap után már lehet tesztelni tudtommal!
2010. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha azt írom, hogy menzesz után 16.napon, akkor az nem rendes havi menstruáció egy 28 napos ciklust figyelembevéve. Ennyire én sem vagyok hülye.De nem kötelező itt minden kérdésre reagálnod!
2010. szept. 27. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írtam az előbbit!
2010. szept. 27. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor nem valószínű.Csinálj egy tesztet. ;)
2010. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ő meg arra gondolt, hogy ugye megjött az előző menzeszed!

És még te szólod le őt.. Nemár!

2010. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!