Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű folyásom volt...

Nagy mennyiségű folyásom volt ma, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig még nem történt velem ilyesmi, de ma elég nagy mennyiségű fehér folyásom volt és volt benne egy pici barna is... nem szoktam hozzá, hogy teljesen szétázom csak úgy, és nem értem az esetet. Nem fáj semmim, nem is viszket. Mi lehet a probléma? A menzeszem csak két hét múlva fog megjönni.
2010. szept. 26. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy innen várod a megváltást, inkább el mentél volna nőgyógyászhoz!
2010. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hó közi vérzés néha előfordulhat, ez teljesen normális dolog. Mivel azt irod, kissé szines is volt, valószinűleg ez történt. Nagyon jó tisztasági betétek vannak, ha ilyet használsz, elkerülheted a kellemetlenségeket.
2010. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Vasárnap van. Miért rohant volna ilyennel az ügyeletre?

2010. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21:40 Este történt, nyolc körül, mikor hazajöttem, akkor pedig nem tudok elmenni a nőgyógyászhoz :) És mivel sokat dolgozom, meg a nőgyógyászomhoz jó előre be kell jelentkezni az csak végszükség esetén jött volna fel, mint lehetőség.


21:41 Köszönöm. :) És ez is több napon keresztül lesz, vagy csak most? Remélem tényleg nincsen ok az aggódásra :)

2010. szept. 26. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy csak 1 napig tart, de két-három nap még normális. Viszont ha nem fehér, hanem sárga lesz a folyásod, vagy darabos, túrós, esetleg viszketsz akkor ez fertőzés, és akkor tényleg irány a nőgyógyász.
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Legközelebb több infót és akkor nem ugatok be.

Na ez a szar ebben az országban, hogy vasárnap már alig van ügyelet, múltkor fogfájásommal nem tudtam Miskolcon hova menni, csak elszb@&&@sztam 50 km-ert a kocsimmal.

A másik meg, hogy munka mellett nem is lehet, mert a főnök egyből ugat miatta, bezzeg ha el tüsszenti magát akkor 2 hétig nem látjuk.

2010. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!