Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli erős hőhullám ellen...

Reggeli erős hőhullám ellen van valami hatásos szer?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok. Szerintem a változókor küszöbén állok, bár az orvosi vizsgálatok szerint még nem.


Ezért nem is tudom, hol keressem a probléma gyökerét.


Körülbelül 16 éve áll fent az említett reggeli hohullam, ami azzal jár, hogy beesek a munkahelyemre, és kb 10 percig szakad rólam a víz.


Tehát nem ujkeletu a dolog, csak most mintha erősebben érezném. Az arcomon és hátul a tarkomom is csupa víz vagyok. Hatulütő meg, hogy nagyon vastag a hajam is és felhosszu.


10 perc múlva elmulik, napközben egyszer sem jön elő, éjjel sem, de minden áldott reggel elindulás után...


Valakinek volt ilyen?


2022. szept. 8. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy ha hétvégén megyünk például a piacra, vagy utazunk el valahova reggel, akkor sosincs ilyen.
2022. szept. 8. 23:10
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha már harmincas éveid óta van ez a tünet, akkor azért nyilván nem a változókor a gyökere. Gyanús, hogy csak munkanapokon jön elő. Mennyire stresszesek a reggeleid? Nem lehet, hogy a nagy reggeli rohanásban felpörögsz, sietsz, és eközben izzadsz le? Lehet hogy egy lassabb reggeli rutinra lenne szükséged, tehát ha kicsivel korábban kelnél, több időd lenne nyugodtan összekészülni.
2022. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, mert a 16 év alatt többször váltottam munkahelyet, igazából egyiket sem szerettem, stresszes volt mind.


Most az utolsó, már 3,5 éve vagyok itt, ez egyáltalán nem stresszes, és szeretem is.


Teny és való, hogy sietve csinálok mindent, és sietek munkába is, de azért nem futva megyek.


Reggeli korábban kelest próbáltam, lassan, nyugisan mentem be de akkor is ugyanez...


Már kezdem azt hinni, hogy ennek valami psziches oka lehet, de nem jövök rá... 🤔


Ezért is írtam a kérdést, mert tanácstalan vagyok.


Köszönöm szépen a választ.

2022. szept. 8. 23:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!