Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a gát tájéki...

Mitől lehet ez a gát tájéki égető fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hete elkaptam egy gombás fertőzést ami ki is lett szépen kezelve. Azóta megjött a mensim, és tegnap voltam együtt a párommal. Maga a szeretkezés nem volt fájdalmas, ám utána nagyon kellemetlen, égő-csípő érzés jelentkezett a gátamnál, de máshol nem. Ez mitől lehet? Visszajött volna a fertőzés? Ilyen még sosem volt nekem és azóta sem múlt el.
2008. dec. 21. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan mintha smirglivel ki lenne dörzsölve, ha bekenem akkor is nagyon csíp.
2008. dec. 21. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Azokból diagnosztizálok amit írtál...Lehetséges hogy még a gombás fertőzés nem teljesen múlt el és erre rá tett az is hogy nem (elnézés a kifejezésért) voltak elég higiénikus a szeretkezés... Hisz a gombás fertőzések hosszabb ideig gyógyulnak be... Remélem segítettem (hanem akkor írjon még tünetet...)

Ui.:Étrend helyes kialakításával is megelőzhető a gomba...

2008. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem teljesen múlt el a gomba, de teljesen tünetmentes voltam már akkor amikor megjött a mensesem. Gombára utaló tüneteim most sincsenek, nincs viszketés csak ez a furcsa "kidörzsölt" érzés. A higiéniával biztos nem volt probléma. Esetleg lehet hogy a kúp és a krém használatától érzkenyebb lett a terület most és tényleg csak kidörzsölődött?
2008. dec. 21. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász többet tudna mondani,fordulj hozzá,főleg,ha régóta tart!
2008. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem régóta tart, tegnap este kezdődött és soha nem volt még ilyen. Nőgyógyászhoz pedig már csak ünnepek után tudok majd menni, ezért gondoltam hátha valaki tudja mitől lehet.
2008. dec. 21. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy nem múlt el a gomba, vagy a párodtól visszakaptad, vagy csípett, ami kijött belőle. nálunk gyakran van ilyen, ha csípőset eszik :D
2008. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!