Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen jó ez az oldat?

Hüvelygomba ellen jó ez az oldat?

Figyelt kérdés

lécci ne írjátok, hogy menjek el orvoshoz, ő ajánlotta, meg olvastam is, hogy élőflórás joghurt+grépfrútmagolaj cseppek segítenek. ki szeretném próbálni. biztos írni fogjátok, hogy nem hat, hülyeség, ki ne próbáljam.

oké, én kipróbálom. a kérdés az, hogy ez a grépfrútmagolaj csepp jó-e: 70% v/v alkohol és grapefruit mag kivonat.

a 70% alkohol miatt kérdezem.

aki használt már ilyet, annak mi volt ráírva?

köszi


2010. szept. 22. 22:28
 1/8 Harrr ***** válasza:
48%

Ha meg nem is gyógyítja, látványnak nem lesz utolsó, ahogy "bekanalazod".


De az alkoholtartalma miatt tuti fertőtlenít. És valószínűleg csíp is. Próbáld ki :D

2010. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire mi volt ráírva?
2010. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ladyvita hüvelykúp:) Természetes és vény nélküli:D

2010. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak az első válaszolt a kérdésre.

de ő sem ért hozzá.... nem bekanalaznám...

szóval akkor ez túl alkoholos?

2010. szept. 23. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak az élőflórás joghurtot halottam,azt nem hogy grapefruitmagolajat kell bele keverni.Szeintem a 70%-os alkoholtartalom nagyon sok egy ilyen művelethez,bár én nem csináltam még ilyesmit.
2010. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Canesten
2010. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nőgyógyász, aki ezt mondaná. Jó próbálkozás volt, de én nem veszem be. Gombára vannak tökéletes gyógyszerek.

A mai joghurtok pasztőrözöttek (azért állnak el több hétig), abba semmi olyan nincs, amitől meggyógyulnál. Régen a házi joghurt még jó volt, de abban még voltak tejsavbaktériumok.

Úgyhogy menj szépen el egy dokihoz, és nem próbáld házilag kezelni magad. Ha netán mégse kamuztál, akkor egy jó tanács: sürgősen keress egy másik orvost, olyat, aki látott közelről nőgyógyászat tankönyvet.

2010. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a joghurt arra jó, hogy visszaállítsa az egyébként már vírusfertőzésből kikezelt hüvelyt, amihez nem tudom, hogy a legmegfelelőbb megoldás-e a grépfrút..am neten olvastam. Úgyhogy csak ésszel ezekkel a házi praktikákkal, mert lehet többet árt, mint használ..
2010. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!