Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS re milyen természetes...

PCOS re milyen természetes gyógymód vált be nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen csoportba benne vagyok meg mar szaz oldalt elolvastam ilyen temaval kapcsolatban de megis erdekelne kinek mi segitett. Termeszetes gyogymodokra vagyok kivancsi.

Aknes a borom, szorosodom, hullott a hajam is egy idoben( ez megallt) rendszertelen a menzeszem, mostanaban faradekony vagyok, nehezen alszom el utana meg tul sokat alszom, mentalisan sem vagyok jol, puffadok.

Amit jelenleg szedek:

Inozitol,D vitamin, cink, B6 vitamin, folat,szelen, probiotikum,b5 vitamin(boromre), illetve elkezdtem inni a Holgyi teat



2022. júl. 11. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Gynex csepp és fogyókúra.
2022. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem természetes nem segített, végigpróbáltam az akkori ajánlások szerint az összeset, kellett a Mercformin szedése. Utána drámai javulás állt be egy pár évig. Emellett a persze a diéta, mozgás, stresszcsökkentés segített, hosszú évekre. Azért engem is érdekelne, lehetne-e gyógyszer nélkül, természetesen meggyógyulni belőle, mivel még mindig produkálom a tüneteket, az elmúlt időszakban megint romlott. A mensim sem szabályos, elhúzódó, nagyon fájdalmas, uh-n pcosak a petefészkek, van nagyobb ciszta is, és fáj is rendesen ciklus előtt, alatt, de olyan hányós-ájulósan.
2022. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok indiszkrét lenni, de nem vagy elhízva? Mert elsőkörben ezzel kell valamit kezdeni!

És ha javasolják a fogamzásgátlót, el ne kezd szedni! Nekem is anno azt mondták, PCOS-em van, szedjem, mert beállítja a ciklust. Aztán mikor abbahagytam, több károm lett belőle, mint előtte.

2022. júl. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a diéta. Leadtam 15 kilót és minden jobb lett
2022. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem annak idejen, kb. 12 eve a nagy dozisu D-vitamin (napi 10ezer egyseg), krom es baratcserje (plusz) sport hozta meg azt, hogy a teljesen ossze-vissza ciklusombol lett egy stabil 50-60 nap, aztan mikor uj allast kaptam (es megbeszeltuk a ferjemmel, hogy akkor most a babaprojektet jegeljuk egy kicsit - a lelki resz) AZONNAL teherbe estem 😍😀 szules utan beallt a ciklusom olyan 40 naposra ugy, hogy az ovulaciokat teljesen egyertelmuen ereztem (oldalso alhasi szuras es libidonovekedes) es harom evvel kesobb egy olyan szituacioban fogant a masodik babank, hogy en azt gondoltam, annyira imadom az elsot, hogy nincs a szivemben tobb hely (dehogynincs!!! ❤️❤️❤️) es szakmailag es teljesen alkalmatlan volt az idopont… ezutan 32-35 napos ciklusaim lettek, eleg sokaig, mignem most a harmadik kislanyunkat varjuk (majdnem 11 es 8 evvel a nagyok utan). Azota is szedem a D3-vitamint, mostmar K2-vel kiegeszitve, kromot, inozitolt, sok sport, anyagcseretipus szerinti etkezes (az utobbi kb masfel evben)
2022. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!