Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után hogyan zajlott az...

Szülés után hogyan zajlott az első havi vérzésetek?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. 4 hete gyógykaparásom volt, erős vérzés miatt. A szövettan szerint az már mensi volt. Szombaton újra megjött, mára nagyon erőssé vált. Voltam dokinál, kaptam Methergin injekciót. Jobb lett valamivel, de még mindig erős. Holnap megyek kontrollra. Nem tudom, hogy az én esetem mennyire egyedi, mármint az ennyire erős menzesz. Ez már mindig ilyen lesz? Terhesség előtt sem volt gyenge, na de ez!!!! A Ti mensitek hogyan alakult szülés után?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 20. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülés óta nekem is állandó gondjaim vannak, iszonyú mennyiségben dől belőlem a vér (az első három napban az ob super plus jó, ha egy-másfél órát bír). Már többször voltam orvosnál - tény, hogy sosem éppen a menzesz közben, hogy lássa, hogy tényleg extrém mennyiségű -, de nem igazán foglalkoztak vele. Pedig a hüvelyi ultrahangon 22 mm-es méhnyálkahártyát mértek nem sokkal a menzesz előtt :(.
2010. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menyi az a sok? Én szülés útán csak Tena betéttel tudtam meglenni , szóba se jöhetett tampon meg betét, éjjel még a Tena is átázott. Menyi az a sok?
2010. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi a sok? Az always éjszakai betét kb. 1/2 óra. Most én is elővettem a szülés után megmaradt tenákat. Arra számítottam, hogy majd szülés utánra kell, de akkor az éjszakai betét elég volt.
2010. szept. 20. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is sok, de azért nem ennyire extrém, mint amiket írtatok. Annyi a különbség, hogy 3 hétig folyamatosan megvan 15 nap szünet, és újra kezdtem. Most vagyok a 9. napon. Fogamzásgátló mellett. És a dokim szerint ez normális jelenség. Csak már én esek össze, annyira leszívja minden energiámat. Nem bírom! :(
2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!