Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki elkapja a hpv vírust és...

Aki elkapja a hpv vírust és még az első stádiumában van akkor se lehet már gyereke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Nem értem az összefüggést. A hpv-nek nagyon lassú a lefolyása és ha idejében észreveszik 100%-osan gyógyítható.
2010. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor jól gondoltam.Nemrég olvastam itt a gyakorin,hogy egy lányt megcsalta a barátja ezért kapta el a hpv vírust.Azt mondta még az első stádiumot diagnosztizálták nála de mégsem lehet többet gyereke.Na ezt én nem nagyon akartam elhinni hát feltettem a kérdést
2010. szept. 19. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Baromság. Simán lehet gyereke. Még akkor is, ha netán méhszájsebet okoz nála a hpv. Az is gyógyítható.
2010. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek a lánynak az esetében azt tudom elképzelni, hogy:

1. Neki már előtte sem lehetett gyereke

2. Valami egyéb más betegség is van/volt a háttérben a hpv mellett.

Első stádium szinte semmilyen betegségnél nem okoz ilyen szintű maradandó károsodást.

2010. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!