Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A páromnak megjött és ez...

A páromnak megjött és ez nagyon zavaró mivel tudnánk leröviditeni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapban max. 7 napot ki lehet bírni, ennyi türelemnek lennie kell egy embernek...
2008. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ja, csak még annyi! Addig örülj amíg megjön neki! :|
2008. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lerövidíteni?! azért ezt kikérem magamnak.

Ha ennyit nem bírsz ki az nagyon gáz, lődd fejbe magad ha állandóan csak a szexre kell neked egy nő.

Más pasi is ki tudja bírni! Ez van. Mi is sok mindent elviselünk nektek.

Sok pasi pedig kifejezetten szereti olyankor, már aki szereti a vért. Meglepő, de vannak páran.

2008. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj beleavatkozni a barátnőd szervezetének a természetes működésébe! Ne felejtsd el, hogy neki jóval több baja van a menzesszel - nem csak, hogy nem tud szexelni, de görcsöl, (ami igen brutális is lehet sok nőnél), vérben tocsog, csökkent munkaképességű vagy munkaképtelen, vagy erős, mellékhatásokkal fenyegető fájdalomcsillapítókat kell szednie. Neked meg csak az belőle a "bajod", hogy nem szexelhetsz!!!

Szóval neki is van ezzel épp elég baja, nem kéne még plusz bűntudatot keltened benne, és/vagy éreztetni, hogy ez - amiről ő sem tehet, és gondolom ő sem szereti - csökkent értékűvé teszi őt a szemedben. Mit gondolsz, hogy esik ez neki?

Amúgy nem minden pár áll így hozzá, a vértől való viszolygáson sok férfi és nő képes túllépni; de sokszor, főleg ha fájdalmas a menzesz, a nő sem akarja az aktust.

Azokon a napokon üssétek el mással az időt, csináljatok közös programot; vagy ha fáj a hasa a barátnődnek, nézzetek filmet, hallgassatok zenét, stb. és közben finoman masszírozd meg a derekát, hátát, vagy tedd a kezed a hasára.

2008. dec. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért kéne leröviditeni vagy kibirni nélküle?

Én olyankor sokkal jobban élvezem :D

2008. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként ha annyira kivánjátok egymást, akkor addig ott az orál. Mármint, hogy ő téged... de ne kényszerítsd rá, főleg ha pl. fáj a hasa.

De ha én magamból indulok ki, menstruáció előtt nagyon kívánom a szexet, aztán előtte egy nappal már nem, és közben végig egyáltalán nem. Utána is kínszenvedés még vagy 2-3 napig, mert egyszerűen nem akarom.


Egy igazi férfi, erre tekintettel van.

2008. dec. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a javaslattal egyáltalán nem értek egyet, hogy egyoldalúan szopasd le. Nem köteles a "rendelkezésedre állni", akár van baja a menzesszel, akár nincs. Ha mégis megteszi, mert valóban szeretné, viszonozd valahogy: elégítsd ki legalább kézzel - de meg lehet oldani, hogy ügyesen csak a csiklóját nyalod. Vagy akár szeretkezhettek is, rakjatok magatok alá egy törülközőt, vagy ha a barátnőd előtte lezuhanyzik, el is állhat a vérzés egy időre. Nem ömlik az állandóan!


DE!!!!! Nem vagy automata, gép, amit muszáj lecsapolni különben rosszul fog működni! Ne kényszerítsd dolgokra, ha ő igazából nem akarja, pl. fájdalmai vannak vagy viszolyog! Csak azért ne tegyen semmit, hogy el ne veszítsen Téged - csak azt fogjátok kölcsönösen igazán élvezni, ami valódi vágyból fakad!!! A vágyad ne legyen neki teher, elvárás "azokon a napokon" - férfiként sem automata vagy, hanem EMBER!!!!!

Hypathia

2008. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem úgy értettem, hogy kötelezően sz.pja le.

Hanem, gondoltam annyira nem bírnak meglenni egymás nélkül, akkor... arra akartam rátérni, hogy több féleképpen is lehet ezt, nem kell kugrani a 10.ről azért mert valaki menstruál. :D

2008. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán otthagynálak a baratnőd helyett. Ha ennyire nem érdekel a személye --- könyörgöm...
2008. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!